Nápis
Karatista logo

Motto: „Skutečné karate je takové, které je v běžném životě a mysli člověka trénováno a rozvíjeno v duchu pokory, a které je v kritické chvíli zcela v zájmu spravedlnosti.“

VANICKÝ MARTIN: stříbro: kumite 8.-7. kyu

VANICKÝ MARTIN + ŠLÉGL ROMAN + STEHLÍK LUKÁŠ: bronz - kumite družstva starší žáci

Vamberecký lvíček

Dne 15.1.2012 se konalo finále turnaje karate dětí Vambrecký lvíček ve sportovní hale města Vamberk Jůnova ulice (za Sokolovnou).

O pohár starosty Ústí nad Orlicí 2011

Závody, které se konaly 12. listopadu 2011 v Ústí nad Orlicí.

Oddílové závody a soustředění v Záchlumí

Fotografie z oddílových závodů Karate a soustředění k výuce sebeobrany, které se konaly ve dnech 18. - 19. června 2011 v tělocvičně Fontána v Záchlumí.

Závody v Litomyšli

Dne 5. března se čtyři naši cvičenci zúčastnili Mistrovství Východočeského kraje v Litomyšli. V kategorii kata jsme tentokráte bohužel úspěch neslavili. Ale v kategorii kumite to už bylo lepší. Kategorie kumite mladší žáci jsme obsadili 2. a dvě 3. místa. Na druhém místě skončil Roman Šlégl a na třetích místech skončili Adam Šindelář a Lukáš Stehlík.

Závody žactva Jablonský medvídek 22.1.2011

Deset karateků oddílu Karate shotokan ryu Žamberk se 22. 1. 2011 zůčastnilo prvního ročníku závodů žactva Jablonský medvídek, který se konal v tělocvicně města Jablonné nad Orlicí. Pěti nejlepším se podařilo své pro někoho i první závody karate zúročit a tak si oddíl KASR Žamberk odvezl 5 medailí. V katagorii kumite, v příslušných váhových kategoriích, získal zlatou medaili Jan Chládek. Stříbro vybojoval Lukáš Stehlík. Broncové medaile získali Vojta Planík a Matěj Ulrych. V kateforii kata Adam Šindelář získal medaili v barvě stříbra. Takže za oddíl karate ještě jednou veliká gratulace s přáním dalších úspěchů:-)

O pohár starosty Ústí nad Orlicí

Závody, které se konaly 27.11.2010

Z tréninků

Shotokan Cup Vamberk, v Kostelci nad Orlicí

Fotografie z Shotokan Cup Vamberk, v Kostelci nad Orlicí, ze dne 9.10.2010, kde ze dvou závodníků bylo 2. místo v kumite starších žáků nad 63 kg - Patrik Krejčí.